wtorek, 20 października 2015

Wtorkowe inspiracje - odc. 21

Jak co tydzień przygotowałam coś specjalnie na Wtorkowe inspiracje ze Światem Koralików . Postawiłam na prostotę i elegancję i mało popularne połączenie brązu ze srebrem. Efekt takiego połączenia widzicie na zdjęciach.
Brązową kulę 20mm ozdobiłam czapeczką i zawiesiłam na skręcanym łańcuszku herringbone na dwa koraliki z wplecionymi biconami 4 mm.
Koraliki to Toho 11/0 Silver Lined Smoky Topaz oraz Gold Lustered Black Diamond.Zakończone bardzo wygodnym zapięciem ( szczególnie kiedy zapina się "na ślepo"  ;)).
13 komentarzy:

 1. Elegancko i prosto, fajnie wygląda to połączenie kolorów, tak jesiennie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne i eleganckie ale wcale nie proste (jak dla mnie) :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo elegancko wygląda połączenie brązu i srebra, jakoś nigdy nie ośmieliłam się dopasować do siebie te dwa kolory ;) A herringbone z wplecionymi biconami wygląda świetnie, muszę sama spróbować!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) Próbuj, te bicony dodają smaczku zwykłemu sznurkowi :)

   Usuń
 4. Widać że jesień już zagościła na dobre,, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. dla mnie to tez dość trudne a nie mam pojęcia jak wplatać te biscorne w koraliki czy tutek gdziś jest? moja lupka nie może odnależ -pozdrawiam a nawiasem dodam,że zachwycona jestem pracami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Tutka nigdzie nie widziałam, pomysł z biconami przyszedł do głowy spontanicznie bardzo, żeby to troszkę urozmaicić:) Dodawanie biconów nie jest trudne, może pokuszę się o jakiś krótki kurs.

   Usuń