poniedziałek, 23 grudnia 2013

Świątecznie:)

Dzisiaj będzie bez koralików, pierwszy raz chyba:) Chociaż nie powiem ,żeby mnie to cieszyło;) Żałuję ,że nie powstała żadna koralikowa bombka ani snieżynka, ale choroby dzieci nie dają spokoju , więc i tak nieźle,że prezentowo wszytsko zostało zakończone mimo wszystko. Dzisiaj miał być inny post, ale pokaże go troszkę później jak już poświętujemy chociaż troszkę.

Kilka dni temu w skrzynce na listy czekała na mnie niespodzianka. Tak , jeszcze niedawno było to całkiem normalne, ale w dzisiejszych czasach dostać kartkę świąteczną, własnorecznie wykonaną( a nie w najlepszym wypadku życzenia od banku czy pizzerii;) to duże zaskoczenie. A ja dostałam najprawdziwszą kartkę z życzeniami:D Dostałam ją od Ani z TEGO bloga. Bardzo dziękuję, jest naprawdę piękna:)
 Sami zobaczcie:)Życzę Wam wszystkim zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia:)8 komentarzy:

 1. Cała przyjemność po mojej stronie :) a życzenia jak najbardziej szczere z głębi serca płynące, Wesołych Świąt dla całej Rodzinki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na te świąteczne dni, wielu radosnych chwil.

  OdpowiedzUsuń
 3. W dniu Bożego Narodzenia niech się spełnią Twe marzenia i radość trwa przez cały rok.Wesołych Świąt Asiu ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przede wszystkim zdrowych ale i wesołych świąt życzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam od dwóch lat wysyłam ręcznie robione kartki:) Tak to chyba już jest, że jak się jedną rzecz robi ręcznie to i do innych prac manualnych ciągnie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczna! uwielbiam wysyłać własnoręcznie robione kartki, a teraz jest to tym większa zabawa, bo robię je z dziećmi :)

  OdpowiedzUsuń