niedziela, 30 czerwca 2013

Rrróżowa pantera

Dzisiaj będzie powrót do bransoletek z krosna:)Wzór w panterkę, ale "nieco" inne kolory;) Inspiracją była dziewczyna ubrana tak od stóp do głów;)Delikatnie mówiąc wzbudzała zainteresowanie na ulicy;)Mimo to wpadłam z koleżanką na pomysł tej bransoletki. Inspirację można spotkać wszędzie:)

Bransoletka wykonana została na krośnie. Użyte koraliki to Preciosa 2,1mm neonowy róż i metaliczny brąz oraz 2,3 mm w kolorze czarnym. Kolory odważne ale o to chodzi latem i jako akcent wygląda bardzo ciekawie:)Ma 3 cm szerokości i 18 cm długości.

Witam także nowych obserwatorów bloga. Jest mi miło , że jest Was coraz więcej:)

6 komentarzy:

 1. Takiej różowej pantery to jeszcze nie widziałam:) super pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam takie wściekle różowe koraliki ale nie miałam na nie pomysłu. Nie posiadam jednak krosna i nie potrafię za jego pomocą tworzyć:-( szkoda, bo Tobie wyszło to przepięknie- letnio.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śmiało można powiedzieć, że jesteś mistrzynią krosna. Lubię takie drapieżno- słodkie zestawienia. Panterrra jest super! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie odjazdy czasami. Jedna bransoletka to zaczepia oko i prowokuje. Jednak od stóp do głów, to już mały niesmak. Jednak dała inspirację do czegoś ciekawego. Fajnie wyszło.

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne masz prace. Są bardzo czasochłonne, ale widać że wkładasz w nie dużo serca :)

  OdpowiedzUsuń
 6. róż rządzi ;)

  OdpowiedzUsuń