niedziela, 13 stycznia 2013

Trójkąt

Dzisiaj troszkę hurtowo. Jako pierwszy jest trójkątny naszyjnik w romby. Wykonany z Toho 11/0 Frosted Opaque White i Frosted Opaque Jet. Zawieszony na dość grubym 3 mm rzemieniu. W rogach koraliki 4 mm Jabłonex w kolorze Crystal AB, niżej zawieszona sówka. Wymiary :6,5 cm szerokość, 9 cm długość. 
Inspirację znalazłam TUTAJ.Następnie przedstawiam pierścionek. Zdjęcia są niewyraźne bo tak błyszczał i mrugał , że aparat nie mógł tego przeżyć. Pierścionek ma 3 cm średnicy, obwód regulowany. Kolory to Toho 11/0 Silver-Lined Frosted Teal, Gold Lined Aqua, Silver-Lined Frosted Cobalt oraz Preciosa 2,1 mm w kolorze hematytu.


 

Wczoraj dojechały do mnie kolczyki świąteczne,które wcześniej nie zostały sfotografowane. Do turkusowego kompletu z broszką i bransoletką ze szczękami. Koraliki Jabłonex.


 I na koniec 2 bransoletki shamballa. Pierwsza 10 mm crackle transparentne i czarno-białe oraz szary sznurek. Druga błękitne koraliki spectra 10mm i granatowy sznurek:)Dla mamy, która bardzo lubi te bransoletki:)4 komentarze: